Pomóż nakarmić siedemnaście psów ze wsi Błogosław

Kilka dni temu skontaktował się z nami pan Bolesław z prośbą o pomoc i wsparcie dla siedemnastu psiaków będących pod jego opieką. Pan Bolesław wraz z małżonką od ponad sześciu lat opiekują się kilkunastoma przygarniętymi czworonogami.

Do tej pory liczną gromadkę utrzymywali ze środków własnych, jednak w chwili obecnej sytuacja życiowa i finansowa zmieniła się na tyle, że bez pomocy ludzi dobrej woli nie są w stanie wykarmić bytujących pod ich opieką zwierząt.

Wszystkie psiaki przeznaczone są do adopcji. Jedynym warunkiem adopcyjnym jest to aby nie trafiły one „na łańcuch – do budy”. Pan Bolesław apeluje o odpowiedzialną adopcję, chciałby uniknąć sytuacji, w której psiak zostaje przygarnięty w charakterze „zabawki” i kilka tygodni później wyrzucony na ulicę.

„Po upadłości naszej firmy nie posiadamy możliwości utrzymania naszych psów bez pomocy ludzi dobrej woli. Przede wszystkim zależy nam na pomocy żywieniowej – aby psiaki nie były głodne” – tłumaczy pan Bolesław.

Zwracamy się z wielką prośbą o pomoc i wsparcie dla siedemnastu bytujących pod opieką pana Bolesława czworonogów. Pomóc można na wiele sposobów. Jednym z nich jest przesłanie dowolnej ilości karmy pod podany poniżej adres.

Bolesław Grunwald
05-620 Błędów wieś Błogosław 7
tel. 514 250 371

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć czworonogi przekazując darowiznę przeznaczoną na zakup karmy prosimy o dokonanie wpłaty na podany poniżej numer rachunku bankowego.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Numer rachunku bankowego
45 1240 1431 1111 0010 4203 5193
W tytule wpłaty prosimy koniecznie wpisać - Grunwald

Dane do wpłat z zagranicy SWIFT: PKOPPLPW
PL 45 1240 1431 1111 0010 4203 5193


Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na pomoc dla
psów ze wsi Błogosław

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Aby przekazać darowiznę za pomocą PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

W dniu dzisiejszym tj. 8 kwietnia 2013 roku do pomocy w zbiórce środków przeznaczonych na zakup karmy przeznaczonej dla siedemnastu psów bytujących we wsi Błogosław dołączyła Internetowa Platforma Pomagania „SiePomaga”. Osoby, które zechcą przekazać dowolnej wielkości darowiznę przeznaczoną w całości na ten szlachetny cel zapraszamy na stronę portalu „SiePomaga”. Z góry serdecznie dziękujemy. Aby przejść na stronę „SiePomaga” prosimy kliknąć w poniższy baner.