Kardiomonitor dla schroniska

Wraz ze zbliżającym się nowym rokiem, nasza Fundacja stawia sobie nowy cel: zakup kardiomonitora dla ambulatorium chirurgicznego krakowskiego schroniska.

Schronisko w chwili obecnej zapewnia schronienie ponad 600 zwierzakom. Wiele spragnionych uczucia psów i kotów z utęsknieniem czeka na ludzi chcących dać im prawdziwy dom i opiekę.

Wiele zwierząt trafia do schroniska z wypadków i interwencji. Często poturbowane, okaleczone czy po prostu zaniedbane przez swoich właścicieli. Ich stan zdrowia wymaga nierzadko natychmiastowej interwencji lekarza weterynarii.

Na szczęście w placówce pracuje profesjonalna i oddana ekipa lekarzy, która codziennie walczy o zdrowie i życie swoich podopiecznych.

W ambulatorium chirurgicznym krakowskiego schroniska wykonywane są zarówno rutynowe jak i skomplikowane operacje, podczas których wiele zależy od doświadczenia i zaangażowania fachowców. Bez profesjonalnego sprzętu praca lekarzy jest jeszcze trudniejsza. Kardiomonitor weterynaryjny to jedno z cichych marzeń zespołu weterynaryjnego ze schroniska. Urządzenie to, podobnie jak w przypadku ludzi, ułatwia monitorowanie funkcji życiowych i zwiększa bezpieczeństwo podczas operacji.

Fundacja Psi Los stara się pomagać schronisku w jego pracy na różne sposoby. Dlatego zdecydowaliśmy się zakupić to jakże ważne urządzenie. Uzyskaliśmy specjalną zgodę na zbiórkę. Cena kardiomonitora przyzwoitej klasy to około 6 tysięcy złotych. To spora suma, ale przecież ważne jest każde życie.

Z Państwa pomocą na pewno uda się nam zebrać całą kwotę i zabiegi w schronisku staną się w końcu bezpieczniejsze, a praca lekarzy – lżejsza. Liczymy, że wszyscy, którym życie zwierzaków z krakowskiego schroniska nie jest obojętne, pomogą nam wspólnie osiągnąć ten cel.

Darowiznę w całości przeznaczoną na zakup kardiomonitora możecie Państwo w prosty sposób przekazać korzystając z Internetowej Platformy Pomagania „SiePomaga”. Za pomocą platformy można także na bieżąco śledzić dotychczas zebraną kwotę. Więcej informacji otrzymacie Państwo po kliknięciu w poniższy baner.

Darowiznę można także przekazać za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego:

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Numer rachunku bankowego:
45 1240 1431 1111 0010 4203 5193
W tytule wpłaty prosimy koniecznie wpisać: „Kardiomonitor”

SWIFT: PKOPPLPW
PL 45 1240 1431 1111 0010 4203 5193

.

.