Moja Fota Psa lub Kota – konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Moja Fota Psa lub Kota”. Czekamy na zdjęcia Waszych pupili, zabawne, niezwykłe, zaskakujące, wzruszające. Każdy z uczestników konkursu może przesłać do pięciu wykonanych samodzielnie zdjęć. Każdy głosujący może raz w trakcie trwanie konkursu oddać swój głos na pięć wybranych przez siebie zdjęć, a warunkiem wzięcia udziału jest polubienie fan page’u Fundacji Psi Los.

W konkursie mogą wziąć udział użytkownicy portalu Facebook. Aplikacja konkursowa dostępna jest po kliknięciu w baner znajdujący się na górze strony.

Nagrodą główną dla zwycięzcy jest publikacja zdjęcia na stronie internetowej Fundacji, Portalu Miłośników Zwierząt „Chwila dla Pupila”, możliwość wskazania schroniska lub przytuliska, które otrzyma od organizatora i sponsora, Sklepu Dla Miłośników Zwierząt oraz salonu pielęgnacji zwierząt KARUSEK.COM.PL w Krakowie dwieście kilogramów dobrej jakości karmy oraz bezpłatny udział w kursie korespondencyjnym „Ty i Twój Pies – podstawy wiedzy o zachowaniu, żywieniu, wychowaniu i opiece nad psem” ufundowany przez COAPE POLSKA o wartości 339,00 PLN

Nagrodą za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca w konkursie jest bezpłatny udział w kursie korespondencyjnym „Ty i Twój Pies – podstawy wiedzy o zachowaniu, żywieniu, wychowaniu i opiece nad psem” o wartości 339,00 PLN ufundowany przez COAPE POLSKA (więcej o organizowanym kursie dowiecie się Państwo klikając na baner sponsora)

Aby zwiększyć szansę Twojego faworyta na zwycięstwo,
zaproś do wzięcia udziału w głosowaniu znajomych!

Rozpoczęcie konkursu: 1 marzec 2012 roku
Termin przesyłania prac: 1 marzec do 14 marzec 2012 roku
Rozpoczęcie głosowania: 15 marzec 2012 roku
Zakończenie konkursu: 31 marzec 2012 roku
Ogłoszenie wyników: 2 kwiecień 2012 roku
.

.
Nagrody w konkursie ufundowali:
.
Sklep Dla Miłośników Zwierząt oraz
salon pielęgnacji zwierząt
KARUSEK.COM.PL w Krakowie
ul. Konecznego 2/1 U (osiedle Żabiniec),
31-216 Kraków

.
.
COAPE Polska
.

.
Fundacja Psi Los im. Joanny Krupińskiej

.

.
Konkurs powstał dzięki uprzejmości Agencji A.R.T.
Agencja A.R.T
30-054 Kraków
ul. Spokojna 27/9

.

.

.
Regulamin konkursu dostępny jest <TUTAJ>