Zbiórka darów z INTERIA.PL

Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych zwierząt. Dlatego portal INTERIA.PL postanowił przyłączyć się do działań, które mogą bezpośrednio przyczynić się do poprawy losu pokrzywdzonych, porzuconych, niekochanych przez nikogo czworonogów.

Od dziś (08.02.2012) do końca lutego w siedzibie INTERIA.PL (Os. Teatralne 9a, 31 – 946 Kraków) we wszystkie dni tygodnia, 24 godziny na dobę INTERIA.PL prowadzić będzie zbiórkę darów dla Fundacji Psi Los, która pomaga Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, Przytulisku w Harbutowicach oraz domom tymczasowym dla psów i kotów w Kamienicy k/Miechowa i w Bukownie.

Przyłączcie się KRAKOWIANIE i dostarczcie dary do naszej siedziby.
Potrzeb jest naprawdę wiele, a tylko działając RAZEM JESTEŚMY SILNI!

Zwierzakom szczególnie potrzebna jest karma: sucha i w puszkach, a także makaron. Istotnym wsparciem będą również smycze, obroże i preparaty witaminowe. Te ostatnie pomagają chorym, rannym psom i kotom powrócić do zdrowia.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć działania portalu INTERIA.PL i Fundacji Psi Los, jednak nie będzie mógł przybyć z darami, informację o tym, jak może to zrobić w inny sposób, znajdzie na stronie: www.psilos.org

Pamiętajmy jednak, że najcenniejszą formą wparcia jest PRZYGARNIĘCIE bezdomnego psiaka lub kota. Zdjęcia i opisy zwierzaków, które można adoptować, na przykład, tych przebywających w Kamienicy i Bukownie, znajdziecie <TUTAJ>