Klinika Zdrowego Chomika – Mamba Pies Dogoterapeuta

Dnia 14 sierpnia 2010 roku gościem specjalnym w studio Radia Kraków w audycji „Klinika Zdrowego Chomika” prowadzonej przez red. Grzegorza Bernasika była Pani Monika Kuc z Małopolskiego Centrum Kynoterapii Golden, która przyprowadziła ze sobą Mambę – młodziutkiego Labradora, który uczy się na dogoterapeute. Pani Monika opowiadała słuchaczom Radia Kraków czym jest i dla kogo przeznaczona jest Kynoterapia, oraz jakie są metody pracy i techniki wykorzystywane w Kynoterapii.

Zapraszamy do wysłuchania audycji

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Więcej na temat Dogoterapii oraz Kynoterapii znajdziecie TUTAJ

Zdjęcia Mamby wykonane podczas audycji możecie obejrzeć w galerii poniżej.

W dniu 14 sierpnia 2010 gościem specjalnym w studio był także Borad „Psiak do Adopcji” z krakowskiego schroniska przy ul. Rybnej. Osoby zainteresowane adopcją „naszego gościa” mogły stać się jego nowym właścicielem po zakończeniu audycji. Przez 30 minut po zakończeniu programu oczekiwaliśmy na osobę zainteresowaną adopcją Borada przed siedzibą Radia Kraków przy al. Słowackiego 22 – jednak nikt się nie pojawił. więcej…