O schronisku

schronisko_jamrozowizna

Schronisko AS w Jamrozowiźnie pod Kłomnicami powstało dziesięć lat temu w odpowiedzi na pękające w szwach schroniska w regionie. Również ono jest przepełnione, na 230 miejsc aktualnie przyjętych jest ponad 350 zwierząt. Każde z nich poszukuje prawdziwego domu i przyjaciela, który zaopiekuje się nim i będzie cieszyć się ze wszystkich wspólnych spacerów.

Psy i koty są sterylizowane i szczepione, w miarę możliwości również znakowane elektronicznie (czipowane). W bieżącym roku, tylko i wyłącznie dzięki darczyńcom schronisko przeszło wiele prac remontowo-naprawczych jednak w dalszym ciągu jest to tylko malutka kropla w morzu potrzeb.

Pracownicy starają się zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki jednak z uwagi na lokalizację przytuliska (z dala od miast, tereny mało zaludnione) i związaną z tym małą ilość wolontariuszy i darczyńców schronisko potrzebuje Państwa pilnej pomocy.

Potrzebne są przede wszystkim karmy dla zwierząt, które z braku środków czasem dożywiane muszą być kaszą z chlebem oraz wolontariusze chętni do pomocy przy przeprowadzaniu adopcji i pracy ze zwierzakami.

Schronisko dla Zwierząt „As”
42-270 Kłomnice, Jamrozowizna 1
tel. 34 321 59 87

Numer rachunku bankowego
18 8264 0002 2001 0000 0101 0001