Jak możesz pomóc

przytulisko_w_letkowicach

Fundacja „Człowiek Dla Zwierząt” została założona przez Wiolettę Litwin-Mroczka, która kilkanaście lat temu postanowiła poświęcić swoje życie zwierzętom. W zakupionym przez nią gospodarstwie stworzyła przytulisko, w którym schronienie znajdują konie, kozy, psy i koty.

W łętkowickim przytulisku zwierzaki mają dobre warunki bytowania, odpowiednie wyżywienie, opiekę weterynaryjną, duże pastwiska i wybiegi, a przede wszystkim codzienną dawkę czułości i zainteresowania od ludzi, którzy się nimi zajmują.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć zwierzęta bytujące w łętkowickim przytulisku prosimy o dobrowolne wpłaty na rachunek bankowy Fundacji „Człowiek dla Zwierząt”.

Fundacja Człowiek Dla Zwierząt
Łętkowice Kolonia 59
32-107 Radziemice

Bank Spółdzielczy w Słomnikach
78 8614 0001 0010 0147 5971 0001

 

Darowiznę na rzecz Fundacji ‚Człowiek dla Zwierząt” możecie Państwo przekazać korzystając z szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę prosimy skorzystać z poniższego formularza.

 

Wpłać darowiznę na rzecz Fundacji Człowiek dla Zwierząt

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


 

Darowiznę na rzecz Fundacji ‚Człowiek dla Zwierząt” możecie Państwo przekazać korzystając z szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę prosimy kliknąć w poniższy baner. Dziękujemy.