Klinika Zdrowego Chomika

Audycja poświęcona zwierzętom, ich problemom, dobrą i złą stroną współżycia z ludźmi powstała tak dawno, że już nawet dokładnie nikt nie pamięta kiedy to było. Legenda Radia Kraków głosi, że pierwsza emisja miała miejsce gdzieś w 2003 lub w 2004 roku. Nikt nie pamięta skąd wzięła się jej nazwa i kto dokładnie ją wymyślił (jeśli ktoś pamięta to proszę o podpowiedź mailem).
o

Początkową formułą audycji były 5 – 10 -15 minutowe rozmowy ze słuchaczami Radia Kraków. Od samego początku prowadzącym audycję był i jest nadal red. Grzegorz Bernasik, który wraz z lekarzem weterynarii Wojciechem Kujawskim odpowiadał na telefoniczne pytania słuchaczy.

Z biegiem czasu audycja zdobywała coraz większą popularność, co bezpośrednio spowodowało wydłużenie czasu emisji i rozszerzenie formuły . Obecnie „Klinika Zdrowego Chomika” nadawana jest na żywo na antenie Radia Kraków, w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 10:00

Redaktor Grzegorz Bernasik wraz z nieodzownym lekarzem weterynarii Panem Wojciechem Kujawskim spotykają się w studiu wraz z zaproszonymi do audycji miłośnikami zwierząt, hodowcami i osobami pomagającymi na co dzień zwierzakom.

Wszystkich sympatyków zwierząt, tych dużych i małych, grzecznych i niekoniecznie grzecznych, rasowych i wielorasowych, dowolnej płci, rasy i gatunku serdecznie zapraszamy przed radioodbiorniki w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 10:00.

Dzięki uprzejmości Radia Kraków osoby, które nie mogły wysłuchać audycji na żywo mogą to zrobić za pośrednictwem naszej strony internetowej. Ze względów technicznych w archiwum zamieszczone są audycje począwszy od soboty 22 maja 2010 roku do chwili obecnej.

o

Prowadzący Audycję:
red. Grzegorz Bernasik
mail: bernasik@radiokrakow.pl
tel. 12 200 33 33

Częstotliwości na jakich można słuchać Radia Kraków:
Kraków 101,6 MHz
Krynica 102,1 MHz
Nowy Sącz 90,0 MHz
Rabka 87,6 MHz
Tarnów 101,0 MHz
Zakopane 100,0 MHz