Tablica dla wolontariuszy

Dzięki uprzejmości Drukarni Cyfra 7 mieszczącej się w Krakowie, przy ul. Straszewskiego 1/2 Wolontariusze Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt mogę teraz o wiele łatwiej kontrolować, które psy, z których boksów zostały wyprowadzone na spacer.

Na pomysł stworzenia tablicy wpadła Wolontariuszka Pani Żaneta Pawlak. Na początku tablicę zastępowały wydrukowane na kartkach papieru tabelki, na których zaznaczało się wyprowadzone na spacer psy z konkretnych boksów. Pomysł sprawdził się, dlatego postanowiliśmy zastąpić papierowe tabelki czymś trwałym.

Idealnym rozwiązaniem okazał się pomysł stworzenia tablicy, na której za pomocą zmazywalnego pisaka Wolontariusze zaznaczali by boksy z psami, które w skali całego miesiąca były wyprowadzane na spacer.

Rozpoczęliśmy poszukiwania firmy, która wykonała by zarówno projekt jak i samą tablicę. Z pomocą przyszła wspomniana już drukarnia Cyfra 7 której w imieniu bezdomnych zwierząt chcielibyśmy serdecznie podziękować.

W dniu 29 lipca 2011 roku tablica została dostarczona do schroniska. W najbliższych dniach zostanie powieszona na ścianie, tym samym zastąpi dotychczasowe kartki papieru.

.
Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami,
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
oraz Portal „Chwila dla Pupila”
składa serdeczne podziękowania
pracownikom i właścicielowi drukarni
Cyfra 7 z Krakowa
za bezpłatne wykonanie tablicy.
.