Jak możesz pomóc

Przekaz pieniężny:

czyli bezpośrednia wpłata na konto przytuliska, numer konta znajdziecie tutaj. Będziemy wdzięczni za wszystkie, nawet najdrobniejsze wpłaty, jak pisaliśmy na stronie głównej, pieniędzy potrzeba na wszystko: opłaty, jedzenie, leczenie zwierząt…

Przekaz żywności, leków i wszelka inna pomoc rzeczowa:

prosimy o przekazywanie jedzenia dla zwierząt wyłącznie w formie puszek lub suchej karmy – w Przytulisku nie ma zbyt wielu lodówek. Oczywiście po uprzednim skontaktowaniu się z prowadzącymi przytulisko, numer telefonu znajdziecie tutaj.

Transport:

Zdarza się, że od ludzi dobrej woli otrzymujemy dary rzeczowe w ilościach przekraczających skromne możliwości transportowe Przytuliska. Zwracamy się więc z prośbą o pomoc przy przewiezieniu takich darów do Harbutowic, jeśli ktoś z Państwa dysponuje samochodem ciężarowym i byłby gotów w takiej sytuacji użyczyć go na potrzeby Przytuliska, również prosimy o telefon, numer tutaj.

Adopcje:

Można też przygarnąć któregoś z psów lub kotów znajdujących się w schronisku, są to wszystko zwierzęta szczepione, i na pewno będą dozgonnie wdzięczne za stworzenie im prawdziwego domu. W Przytulisku znajdują się zwierzęta starsze, schorowane, ale nie brakuje także i młodych psów, zawsze też są jakieś szczeniaki, są, lub w ciągu kilku tygodni się pojawią na świecie… Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny, numer tutaj.

Adopcje internetowe:

Aby zaopiekować się którymś ze zwierząt znajdujących się w Przytulisku, nie trzeba go zabierać do domu. Wystarczy, że wybiorą sobie Państwo jedno ze zwierząt przedstawionych na zdjęciach na stronie Adopcje i w Formularzu Adopcyjnym zadeklarują pewną kwotę, oraz oczywiście będą wpłacać ją regularnie, otrzymując w zamian zdjęcia psiaka i informacje o jego zdrowiu, zachowaniu, itp.

Przekazanie darowizny On-Line

Darowiznę na rzecz Przytuliska w Harbutowicach możecie Państwo przekazać korzystając z szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę prosimy skorzystać z poniższego formularza.

 

Wpłać darowiznę na rzecz Przytuliska w Harbutowicach

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


 

Od dnia 11 lipca 2011 roku Internauci mają możliwość przekazać darowiznę także za pośrednictwem systemu PayPal.
.
.