Zbiórka Darów dla Harbutowic

.

Pomóż Przytulisku dla Zwierząt w Harbutowicach

W najbliższą niedzielę 17 czerwca 2012 roku Fundacją im. Bożeny Chechlińskiej organizuje zbiórkę darów dla przytuliska w Harbutowicach. Najbardziej potrzebny jest ryż, makaron, oraz środki czystości. Osoby, które były by w stanie podarować wyżej wymienione rzeczy serdecznie zapraszamy pod Pomnik Psa Dżoka (Bulwary Wiślane) w godzinach od 11:00 do 17:00 Na miejscu spotkacie Wolontariuszy ze specjalnymi puszkami, do których będzie można wrzucić dowolnej wielkości darowiznę przeznaczoną dla bezdomnych zwierząt znajdujących się pod opieką Fundacji. Pod Pomnikiem Psa Dżoka spotkacie też psiaki, które od razu będziecie mogli adoptować.

Więcej o Fundacji im. Bożeny Chechlińskiej oraz Przytulisku dla Zwierząt w Harbutowicach znajdziecie <TUTAJ>

Nie zapomnij o „Akcji dla Harbutowic”
Zwierzęta w potrzebie czekają na Twoją pomoc…

W Przytulisku w Habrutowicach najbardziej brakuje:
- suchej karmy dla psów i kotów
- mokra karma dla psów i kotów (puszki)
- środków czystości (proszki do prania, płyny do mycia podłóg i naczyń)
- ryżu i makaronu

__________________________________________________________________________________

W Przytulisku w Harbutowicach przebywają głównie starsze psy, które systematycznie trafiają pod opiekę przytuliska po śmierci swoich właścicieli. W większości przypadków są to zaniedbane, schorowane, staruszki, często bez zębów, które zazwyczaj dożywają w przytulisku końca swoich dni.

Pani Małgorzata bardzo serdecznie dziękuje wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierają Przytulisko w Harbutowicach. Serdeczne podziękowania składa także wszystkim Wolontariuszom, którzy bardzo często odwiedzają przytulisko – bezinteresownie poświęcając swój wolny czas przebywającym tam zwierzętom.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć,
ze zbiórki zorganizowanej dokładnie rok temu,
w dniu 12 czerwca 2011 roku.

__________________________________________________________________________________

Pani Małgorzata i Jerzy Dobrzańscy – założyciele Fundacji im. Bożeny Chechlińskiej – prowadzący Przytulisko w Harbutowicach zwracają się z prośbą o dobrowolne przekazywanie darowizn w formie wpłat na rachunek bankowy Fundacji. Pozyskane w ten sposób środki w całości przeznaczane są na opłacenie rachunków, leczenie zwierząt, zakup pożywienia. Liczą się wszystkie nawet najdrobniejsze wpłaty.

Fundacja im. Bożeny Chechlińskiej
30-003 Kraków, ul. Lubelska 12/10
Bank PEKAO S.A. I/O Kraków
Rachunek Nr 55 1240 1431 1111 0010 2542 8516

Wpłat można dokonywać także przekazem pocztowym na adres:
Małgorzata Dobrzańska, Harbutowice 235, 32-440 Sułkowice