Podaruj kość zwierzakowi…

Każdy miłośnik zwierząt doskonale wie jaką radość może sprawić czworonogowi jedna kość… Każdy pies gdyby tylko mógł bez problemu wymieniłby wszystkie czynności, które można z nią zrobić… Kość mianowicie można obgryzać, oblizywać, kruszyć, łamać, chować, nosić jak zabawkę, zjadać ze smakiem, chwalić się nią. Jednak nie każdy zwierzak może sobie na taki luksus pozwolić.

Bezdomne zwierzęta przebywające w krakowskim schronisku muszą obejść się smakiem, mogą tylko marzyć o kości sprawiającej tyle radości, dającej tyle zabawy, umilającej życie i czas spędzony w zakratowanym boksie.

Czy z Waszą pomocą uda się to zmienić? Czy jesteście w stanie podarować zwierzakowi wielką (około 50 cm) wędzoną kość wołową za dosłownie kilka złotych? Tak.. tak… za dosłownie kilka złotych.

W zaprzyjaźnionej hurtowni udało się nam wynegocjować wyjątkowo atrakcyjną cenę zakupu przysmaku, który przynajmniej na chwilę, w małej części umili życie zwierzętom, które niestety często z winy ludzi trafiły do schroniska.

Jedna 50 cm wędzona kość wołowa kosztuje niewiele ponad 3 złote, jednak gdybyśmy chcieli podarować takie „cudo” tylko niektórym podopiecznym przebywającym w schronisku potrzebujemy ich sto na miesiąc…

Nie spodziewamy się zebrać całej sumy, ale liczymy przynajmniej na kilkanaście sztuk miesięcznie. Czy jesteście w stanie podarować kość bezdomnemu zwierzakowi z krakowskiego schroniska?

Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do wpłacania darowizn przeznaczonych w całości na zakup tego fantastycznego przysmaku. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej pomocy jeszcze w tym miesiącu zwierzęta otrzymają wspaniały prezent.

Darowiznę przeznaczoną na zakup wędzonych kości wołowych możecie wpłacać za pomocą formularza znajdującego się poniżej.

Wpłać darowiznę – podaruj kość bezdomnemu zwierzakowi

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy

.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Numer rachunku bankowego:
45 1240 1431 1111 0010 4203 5193
W tytule wpłaty prosimy koniecznie wpisać: „Psia Kość”

Darowiznę przeznaczoną w całości na zakup kości można także dokonywać za pomocą Serwisu PayPal


„Kości zostały rzucone” czyli galeria zdjęć z akcji charytatywnej „Psia Kość”