O schronisku

schronisko_sonieczkowo

Sonieczkowo to nie schronisko to Azyl Psiaków Szukających domu. Działamy od jedenastu miesięcy. Założeniem schroniska jest pomaganie bezdomniakom, pomaganie i znajdowanie nowych kochających domków. Każdy psiak jest oznakowany elektronicznie (czipowany), szczepiony i sterylizowany (kastrowany).

Zwierzęta karmione są mięsem (produktami pochodzenia zwierzęcego) oraz suchą i mokrą karmą. Mile witamy Wolontariat, a naszym podopiecznym odpowiednią opiekę zapewnia nasz gabinet weterynaryjny.

Obecnie pod naszą opieką przebywa 170 psiaków z terenu siedmiu gmin. Dzięki pomocy fundacji i stowarzyszeń adoptujemy psiaki na terenie całego kraju i zapewniamy im transport.

Naszych podopiecznych wysyłamy pod opiekę domów tymczasowych, które pomagają w dostosowaniu ich do życia. Nasi lokatorzy potrzebują waszej pomocy aby należycie spędzić czas póki nie znajdą swoich ludzi.

Mocno wierzymy w to, że „wszystkie psy idą do nieba”. Zanim tam jednak trafią pomagają nam stawać się lepszymi ludźmi, ofiarując swoje ciepło, wierność i przyjaźń. Mocno wierzymy w to, że ich życie to droga, podczas której ludzie, którym będą towarzyszyć mają okazję doświadczyć wyjątkowej przyjaźni. Mając świadomość tego, że ich obecność w Sonieczkowie jest tylko przystankiem w drodze otwierania ludzkich serc, dokładamy wszelkich starań aby zapewnić im azyl. Azyl dla psiaków szukających domu…

Sonieczkowo – azyl psiaków szukających domu
16-300 Augustów, Żarnowo Pierwsze 9A
tel. 881 554 422