Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie

Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie
14-100 Ostróda, ul. Jagiełły 5/19

Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie jest instytucją charytatywną, utrzymującą się jedynie z datków ludzi dobrej woli. Funkcjonuje dzięki pracy wolontariuszy, poświęcających swój wolny czas, energię i umiejętności na pomoc dla zwierząt.

Fundacja została powołana w celach:
- niesienia pomocy pokrzywdzonym, bezpańskim, chorym zwierzętom
- wspierania wszelkich działań i organizacji mających na celu zwalczanie
bezdomności oraz okrucieństwa wobec zwierząt
- udzielania pomocy placówkom niosącym pomoc zwierzętom bezdomnym
- ochrony środowiska i ochrony zwierząt
Strona internetowa

Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie – Oddział Kraków
00-00 Kraków, ul. Chocimska 1 B
Kontakt: Pani Agnieszka Szwed tel. 505 052 892

Krakowski oddział AFN-u powstał jesienią ubiegłego roku ale wolontariusze krakowscy działają już od początku 2008 roku. Skupiamy się w pierwszej kolejności na pomocy kotom, bo to one nam szczególnie zawróciły w głowie, okręciły wokół pazura i zapadły głęboko w serca.

Nasza pomoc skierowana jest w pierwszej kolejności do tych najbardziej potrzebujących czyli najmniejszych, chorych, z wypadków. Pomagamy również znaleźć nowe domy tym, które swoje muszą utracić z powodu choroby czy śmierci dotychczasowych opiekunów. Równoległe prowadzimy akcję sterylizacji i kastracji kotów wolno żyjących aby zmniejszyć problem kociej bezdomności.

Krakowski wątek Fundacji AFN na forum Miau.PL
Krakowski wątek Schroniska na forum Miau.Pl
Strona internetowa Krakowskiego Oddziału Fundacji