Pomożesz napełnić miskę czterołapa?

01_miska_czterolapa

 

Witajcie Kochane Człowieki,

Czy pamiętacie mnie jeszcze? To ja Wasz golden Julek, znacie mnie głównie z interneta. Kiedyś, dawno temu zbierałem kasę na leczenie moich chorych łapek. Udało się, wróciłem do zdrowia i długo myślałem w jaki sposób mogę odwdzięczyć się wszystkim, którym los potrzebujących czworonogów nie jest obojętny.

No i tak siedziałem i myślałem i nic nie wymyśliłem. To znaczy wymyśliłem, ale zupełnie co innego niż wymyślić miałem. Doszedłem mianowicie JA golden Julek do wstrząsającego odkrycia, które zrewolucjonizowało mój pomysł. Już mówię o co biega….

Słuchajcie, czy zdajecie sobie sprawę ile zwierzaków jest głodnych? Ile piesów i innych przyjaznych człowiekom stworzeń kładzie się spać z pustymi brzuszkami? Sam kiedyś nie dojadałem, więc wiem co znaczy mieć pustą miseczkę i uwierzcie mi to wcale nie fajne.

W pewnym momencie zadałem sobie pytanie – co by się stało gdybym przez przypadeczek jakiś wymyślił sposób aby przynajmniej w jakimś stopniu napełnić puste miski. No i wymyśliłem – muszę coś zrobić! Wtedy jeszcze nie wiedziałem co dokładnie, ale ostatnio mnie olśniło i wszystko już wiem…

Wymyśliłem mianowicie, że trzeba Was moje kochane Człowieki poprosić o pomoc. No dobra przyznaję, że nie do końca sam na to wpadłem. Z pomocą przyszedł mój przyjaciel Maniek, który też łatwo w życiu nie miał.

Od razu mówię, żeby nie było – nam teraz nic nie brakuje, mamy dach nad głową, wygodne posłania (Maniek to nawet na łóżku śpi), jest nam ciepło i zawsze mamy smakowe jedzonko w miskach. No ale my mieliśmy szczęście…

Trochę kiepsko mają nasi znajomi mieszkający w schroniskach i przytuliskach, o łóżku i kochających Człowiekach mogą tylko pomarzyć, a i z jedzonkiem w miseczce różnie to niestety bywa. Dlatego postanowiłem, aby z Waszą pomocą napełnić brzuszki tym, którzy często chodzą głodni.

No i teraz mam do Was wielką prośbę abyście pomogli mi zebrać trochę kasy za którą razem z Mańkiem kupimy dużo, bardzo dużo worków z karmą i wyślemy je tam gdzie nie zawsze jest co do miski wsypać. Co Wy na to?

Przyznaję, że pomysł trochę podpatrzyłem od Andrzeja, który wraz z Fundacją Psi Los co roku organizuje taką wielką zbiórkę i potem kupuje dużo smakowego jedzonka i wysyła je do różnych schronisk i przytulisk w całej Polsce.

Jeśli jemu się udaje to co… mnie goldenowi Julkowi się nie uda? Musi się udać bo wiem, że jesteście wielcy i to nie podlega żadnej wątpliwości i że razem nakarmimy brzuszki głodnym piesełom i kotkom.

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie pieniążki, które postanowicie przekazać na tej mój szczytny cel. Już teraz radośnie macham do Was łapką i pozdrawiam.

Wasz Golden Julek

 

03_miska_czterolapa
 


 

Osoby, które zechcą przyłączyć się do Julkowej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy potrzebującym czworonogom.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Bank PEKAO S.A.
Numer rachunku bankowego:
45 1240 1431 1111 0010 4203 5193
Tytuł wpłaty: Miska Czterołapa

.


 

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

 

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na zakup karmy dla zwierząt w ramach akcji „Miska Czterołapa”

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy

 

.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

.


Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

paypal_

 

02_miska_czterolapa

 

Julkowa galeria zdjęć