Zbadaj bezpłatnie brzuszek swojemu pupilowi w Michałowicach

mastervet_logoMASTERVET Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej, zajmująca się organizacją szkoleń dla lekarzy weterynarii zaprasza na bezpłatne badania ultrasonograficzne narządów jamy brzusznej wraz z pupilami. Opieka merytoryczna warsztatów i badania usg pod nadzorem: lek. wet. Mariusz Siedlicki (wysokiej klasy specjalista, absolwent SGGW w Warszawie).

Termin badań:
17-18.02.2018r.

Miejsce badań:
Szary Residence
ul. Parkurowa 1
32-091 Michałowice

Udział Państwa pupili w warsztatach lekarzy weterynarii jest całkowicie bezpłatny. Pacjenci poddawani są pełnemu badaniu ultrasonograficznemu na wysokiej klasy aparatach ultrasonograficznych z którego otrzymujecie Państwo pisemny raport. Warunkiem skorzystania z badań jest wcześniejsza rejestracja. W trakcie warsztatów zapewniamy naszym pacjentom dostęp do świeżej wody pitnej oraz psie ciasteczka, ale dopiero po skończonym badaniu.

UWAGA!
Przygotowanie do badania – musimy mieć gwarancję iż badanie uda się wykonać, dlatego prosimy 12 godzin przed badaniem nie karmić pupili, mogą pić, nawet wskazane jest aby do badania miały napełniony pęcherz (oczywiście w miarę możliwości)

Liczba miejsc ograniczona!
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń

Warunkiem skorzystania z badań jest
wcześniejsza rejestracja telefoniczna:

tel. 602 476 482
email: mastervet@mastervet.pl