Sklep KARUSEK.COM.PL wspiera Fundację Psi Los

karusek.com.pl_logo

W ubiegłym tygodniu Fundacja Psi Los otrzymała od sklepu KARUSEK.com.pl dary rzeczowe o wartości kilku tysięcy złotych. Otrzymane ubranka dla zwierząt, smycze, obroże, smakołyki i inne akcesoria zostaną w najbliższym czacie przekazane zwierzętom bytującym w schroniskach dla bezdomnych zwierząt.

W imieniu niechcianych i zapomnianych zwierząt serdecznie dziękujemy sklepowi KARUSEK.com.pl za otrzymane dary – Fundacja Psi Los.

Sklep dla miłośników zwierząt KARUSEK.com.pl jest rodzinną firmą działająca nieprzerwanie od 1989 roku. W ciągu tego czasu stał się jednym z największych i najlepiej zaopatrzonych salonów zoologicznych w Krakowie. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. KARUSEK.com.pl to sklep internetowy, sklepy stacjonarne i salony piękności psów i kotów.

Więcej informacji o sklepie KARUSEK.com.pl
dowiecie się klikając w poniższy baner

karusek_logo_m

 


.
Sklep KARUSEK.com.pl nie pierwszy raz wspiera działania Fundacji Psi Los pomagając tym samym bezdomnym i potrzebującym zwierzętom.

W pierwszej połowie 2012 roku KARUSEK.com.pl ufundował nagrodę główną w konkursie fotograficzny „Moja Fota Psa lub Kota”.

00_konkurs

Pod koniec 2013 roku KARUSEK.com.pl wraz z Fundacją Psi Los współorganizował jesienną zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt „Burek sam nie poprosi o pomoc”.

00_jesienna_zbiorka

Pod koniec 2013 roku KARUSEK.com.pl był także jednym ze sponsorów koncertu charytatywnego zespołu COCHISE.

00_cochise

W sobotę 11 stycznia 2014 roku Pani Anna Górny Kłosińska była gościem specjalnym audycji „Klinika Zdrowego Chomika” emitowanej na antenie Radia Kraków. Podczas audycji pani Anna opowiadała o butach, ubrankach, pelerynach i innych akcesoriach chroniących naszych czworonożnych przyjaciół przed mrozem i chłodem.

chomik_n


.
Osoby, które zechcą wesprzeć Fundację Psi Los serdecznie zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego KARUSEK.com.pl Aby przejść do sklepu prosimy kliknąć w poniższy baner.

karusek_chwila_dla_pupila_istock

Sklep Dla Miłośników Zwierząt, salon pielęgnacji zwierząt, gabinet rehabilitacji
KARUSEK.COM.PL
ul. Konecznego 2/1 U (osiedle Żabiniec),
31-216 Kraków


Wyświetl większą mapę

W dniu 3 lutego 2014 roku otrzymane dary zostały przekazane do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tychach, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Rudzie Śląskiej oraz do Fundacji Dar Serca w Skale.