Pomagają nam – dziękujemy

2BE_300x120
2BE.PL to najbardziej przyjazny rejestrator domen w Polsce. Nasi specjaliści potrafią rozwiązać każdy problem, pomóc w rejestracji domeny z dowolnego kraju i skonfigurować hosting pod indywidualne zamówienie. Niecodzienne prośby klientów to dla nas codzienność. Jesteśmy częścią Grupy Adweb, która od 2004 r. zajmuje się skracaniem drogi pomiędzy pomysłem klienta a pełnym sukcesem w internecie. Poza 2BE.pl w skład Grupy wchodzi agencja interaktywna Adweb, agencja SEO/SEM AdSeo oraz agencja public relations VanguardPR.SAFE-ANIMAL jest członkiem Europetnet – Europejskiego Systemu Baz Danych z siedzibą w Brukseli i jest zarejestrowany w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. To jedyna baza zwierząt, która bezpośrednio współpracuje z największymi miastami w Polsce, w których realizowane są programy czipowania psów (Warszawa, Poznań, Łódź, Bytom, Szczecin). Prowadzi największą i najbardziej aktualną bazę danych. Współpracuje z większością fundacji i schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce, także z lekarzami weterynarii, którzy samodzielnie bądź z ramienia urzędu miasta przeprowadzają usługę czipowania zwierząt. Dzięki nawiązaniu stałej współpracy pomiędzy naszą Fundacją a SAFE-ANIMAL macie Państwo możliwość całkowicie bezpłatnie zarejestrować swojego pupila w największej ogólnopolskiej i międzynarodowej bazie danych zaczipowanych zwierząt. Więcej informacji znajdziecie Państwo <TUTAJ>

INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl.

W każdą sobotę na antenie Radia Kraków w godzinach od 9:00 do 10:00 w audycji „Klinika Zdrowego Chomika” prowadzonej przez red. Grzegorza Bernasika opowiadamy między innymi o krakowskim schronisku. Co tydzień przedstawiamy Wam jednego czworonoga przebywającego w schronisku, który jest z nami podczas audycji. Zdjęcia „nietypowego” gościa możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane adopcją zwierzaka mogą spotkać się z nami po audycji. Czekamy na Was od godziny 10:00 do 10:30 przy siedzibie Radia Kraków (al. Słowackiego 22).
.

Specjalistyczny sklep zoologiczny „Twój Pies” działa nieprzerwanie od 1999 roku. Na ponad 50 metrach kwadratowych znajdziecie setki artykułów, które umilą życie Waszym podopiecznym oraz takich, które są dla nich niezbędne. W ofercie sklepu między innymi legowiska, smycze, obroże, zabawki, kosmetyki, ubranka, gryzaki i nie tylko… Pracownicy sklepu wśród bardzo szerokiej oferty pomogą Państwu dokonać wyboru odpowiednich karm dla zwierzaków. W sklepie mieszczącym się przy krakowskich błoniach (ul. Piastowska 8) znajdzie także puszkę do której wrzucić można dowolnej wielkości darowiznę dla naszej Fundacji oraz pojemnik w którym można zostawić dary rzeczowe dla bezdomnych zwierząt. Więcej informacji o sklepie „Twój Pies” uzyskacie po kliknięciu w baner.

Digital Center Technologies swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. Przez wiele lat firma konsekwentnie budowała pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiono pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie Klientów jest dla Digital Center Technologies sprawą najważniejszą, dlatego też firma dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu zatrudnionych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Drukarnia Digital Center Technologies brała czynny udział w Kampanii Społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” bezpłatnie drukując plakaty, ulotki i inne materiały informacyjne dla naszej Fundacji.

Dążysz do perfekcji? Akceptujesz jedynie produkty najwyższej jakości? Doskonale trafiłeś. Cyfra7 oferuje to co nazywasz kwintesencją koloru i stylu. Wieloletnie doświadczenia w branży, połączone z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji jest gwarancją niepowtarzalnej jakości. Swoim Klientom zapewniają kompleksową obsługę i pomoc. Kontrolują i realizują wszystkie fazy zlecenia, od pomysłu po druk. Każde zadanie traktują jak wyzwanie, zawsze robią wszystko by nie zawieść zaufania którym ich obdarzono. Specjalizują się w druku cyfrowym. Ich priorytetami są jakość i fachowość, dlatego też korzystają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne ale sprawdzone technologie. Dbając o stronę techniczną produktów nie zapominają o ich estetyce, nad którą czuwa zespół doświadczonych grafików. Dzięki temu grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

Celem i ambicją firmy Infonetax jest dostarczanie nowoczesnych i innowacyjnych narzędzi wspomagających pracę doradców podatkowych i biur rachunkowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz koncentracji na potrzebach wynikających z rozwoju technologii tworzy jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne narzędzia informatyczne. Infonetax swoją ofertę wzbogaca również o wydawnictwa książkowe. Firma Infonetax jest także twórcą bezpłatnego programu rozliczeń PIT-OPP przeznaczonego dla Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki któremu Darczyńcy w wyjątkowo prosty i łatwy sposób przekażą 1% podatku na rzecz wybranej Fundacji. Program PIT-OPP jest wysoce funkcjonalnym i prostym w użyciu narzędziem służącym do sporządzania rozliczeń rocznych zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego, co jest obowiązkiem każdego podatnika.

Café Szafé to bardzo kameralne i intrygujące miejsce, o którym niestety nie wszyscy wiedzą z racji jego lokalizacji. Przytulne wnętrze utrzymane jest w ciepłej tonacji, a uroku dodają mu cztery niebieskie szafy (stąd nazwa). Ponadto do jednej z tych szaf mogą wejść dwie osoby i zamknąć się w niej, albowiem w środku znajdują się dwa krzesła i stolik. Jeśli więc ktoś ma ochotę na odrobinę alienacji lub na stworzenie romantycznego nastroju, to gorąco polecamy. Pub z założenia jest galerią związaną ze środowiskiem krakowskiej ASP. Swoje prace prezentują tu zarówno jej studenci jak i absolwenci (zmiana wystawy co dwa tygodnie). Muzyka zawsze dostosowana jest do sytuacji i klientów. Warto przyjść tam na randkę lub na spotkanie z paczką znajomych. Nieobojętni na los bezdomnych zwierząt właściciele Café Szafé wraz z Fundacją Psi Los postanowili organizować tam cykliczne spotkania pod nazwą „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé”. Więcej informacji otrzymacie po kliknięciu w baner.

Firma EuroPrint rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Na przestrzeni lat wypracowala standardy pozwalające na wytworzenie i uzyskanie produktów o bardzo wysokiej jakości. Duży park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Od początku swojej działalności postawiono sobie za cel służenie Klientom w realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń poligraficznych, a wszystko po to aby odczuć satysfakcję z wykonanej pracy. Drukarnia EuroPrint brała czynny udział w Kampanii Społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” bezpłatnie drukując plakaty na potrzeby kampanii.

Nieobojętny na los bezdomnych i cierpiących zwierząt jest także Bank PEKAO S.A. który przyszedł naszej Fundacji z pomocą, udzielając znacznego upustu na obsługę terminala kart płatniczych, dzięki któremu będziemy mogli przyjmować wpłaty od darczyńców za pomocą kart kredytowych podczas różnego rodzaju imprez charytatywnych, akcji adopcyjnych i koncertów. Bank PEKAO S.A. postanowił także bezterminowo zrezygnować z comiesięcznej opłaty za prowadzenie naszego rachunku bankowego.

Agencja Tłumaczeń „Atlas” powstała w styczniu 1996 roku w Krakowie. Na początku było to przedsięwzięcie jednoosobowe. W chwili obecnej stanowimy zespół doświadczonych tłumaczy różnych języków, w tym również tłumaczy przysięgłych. Wielu z naszych tłumaczy ma swoją wąską specjalizację językową (np. prawo, ekonomia, technika), co pozwala na kierowanie tekstu do najwłaściwszej osoby oraz jego rzetelne tłumaczenie. Oprócz tłumaczenia tekstów, wykonujemy również tłumaczenia ustne.

Firma Fax Service powstała w 1990 roku z zamiarem stworzenia ściśle wyspecjalizowanego serwisu zajmującego się konserwacją, przeglądami technicznymi, naprawami faksów i telefaksów wszystkich marek – tak aby każdy, nawet najbardziej wymagający klient, był zadowolony ze świadczonych mu usług. Podstawowym zadaniem firmy było stworzenie dynamicznie rozwijającego się zespołu, zorientowanego na potrzeby klienta w zakresie obsługi i serwisu sprzętu.

Wypożyczalnia samochodów „Abco” specjalizuje się w wynajmie samochodów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych zarówno z kraju jak i z zagranicy. Centrala firmy mieści się w Krakowie, natomiast w największych miastach Polski Południowo – Wschodniej posiadamy swoich przedstawicieli. Dzięki czemu dostarczamy we wskazane miejsce każdy samochód znajdujący się aktualnie w naszej ofercie. Zgodnie z przyjętą strategią firmy w najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych przedstawicielstw.

FreecoNet to obecnie jeden z wiodących usługodawców telefonii internetowej w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza unikatowym, w skali światowej, cechom platformy VoIP. Oferuje bowiem darmowe rozmowy pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi na platformie numerami telefonów. Nie ma znaczenia od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane można dzwonić po najniższych stawkach na rynku za pośrednictwem usługi TelArena (skupia kilku niezależnych operatorów, rywalizujących o obsługę połączeń wychodzących).

Serdecznie podziękowania dla Pana Bartosza Podgórskiego (miłośnika zwierząt)  z Krakowa za udostępnienie nam sprzętu komputerowego, dzięki któremu możliwe będzie dalsze doskonalenie naszej strony internetowej.
BLASKTEX jest przodującym wytwórcą produktów o wysokiej widoczności. Firma przykłada szczególną wagę do poprawiania bezpieczeństwa na drodze. Według założeń Firmy jest bezpieczeństwo dzieci, pieszych, rowerzystów oraz wszelkich osób narażonych na ryzyko związane z ruchem drogowym. Firma zajmuje się produkcją elementów odblaskowych w szerokiej gamie kolorystycznej, takich jak: emblematy odblaskowe – znane również jako naszywki odblaskowe, zawieszki i naklejki odblaskowe (często określane jako światełka odblaskowe), opaski odblaskowe, kamizelki odblaskowe, taśmy i lamówki odblaskowe, znaki drogowe itp.