Pomagają nam – dziękujemy

2BE_300x120
2BE.PL to najbardziej przyjazny rejestrator domen w Polsce. Nasi specjaliści potrafią rozwiązać każdy problem, pomóc w rejestracji domeny z dowolnego kraju i skonfigurować hosting pod indywidualne zamówienie. Niecodzienne prośby klientów to dla nas codzienność. Jesteśmy częścią Grupy Adweb, która od 2004 r. zajmuje się skracaniem drogi pomiędzy pomysłem klienta a pełnym sukcesem w internecie. Poza 2BE.pl w skład Grupy wchodzi agencja interaktywna Adweb, agencja SEO/SEM AdSeo oraz agencja public relations VanguardPR.SAFE-ANIMAL jest członkiem Europetnet – Europejskiego Systemu Baz Danych z siedzibą w Brukseli i jest zarejestrowany w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. To jedyna baza zwierząt, która bezpośrednio współpracuje z największymi miastami w Polsce, w których realizowane są programy czipowania psów (Warszawa, Poznań, Łódź, Bytom, Szczecin). Prowadzi największą i najbardziej aktualną bazę danych. Współpracuje z większością fundacji i schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce, także z lekarzami weterynarii, którzy samodzielnie bądź z ramienia urzędu miasta przeprowadzają usługę czipowania zwierząt. Dzięki nawiązaniu stałej współpracy pomiędzy naszą Fundacją a SAFE-ANIMAL macie Państwo możliwość całkowicie bezpłatnie zarejestrować swojego pupila w największej ogólnopolskiej i międzynarodowej bazie danych zaczipowanych zwierząt. Więcej informacji znajdziecie Państwo <TUTAJ>

INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl.

W każdą sobotę na antenie Radia Kraków w godzinach od 9:00 do 10:00 w audycji „Klinika Zdrowego Chomika” prowadzonej przez red. Grzegorza Bernasika opowiadamy między innymi o krakowskim schronisku. Co tydzień przedstawiamy Wam jednego czworonoga przebywającego w schronisku, który jest z nami podczas audycji. Zdjęcia „nietypowego” gościa możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej. Osoby zainteresowane adopcją zwierzaka mogą spotkać się z nami po audycji. Czekamy na Was od godziny 10:00 do 10:30 przy siedzibie Radia Kraków (al. Słowackiego 22).
.

Specjalistyczny sklep zoologiczny „Twój Pies” działa nieprzerwanie od 1999 roku. Na ponad 50 metrach kwadratowych znajdziecie setki artykułów, które umilą życie Waszym podopiecznym oraz takich, które są dla nich niezbędne. W ofercie sklepu między innymi legowiska, smycze, obroże, zabawki, kosmetyki, ubranka, gryzaki i nie tylko… Pracownicy sklepu wśród bardzo szerokiej oferty pomogą Państwu dokonać wyboru odpowiednich karm dla zwierzaków. W sklepie mieszczącym się przy krakowskich błoniach (ul. Piastowska 8) znajdzie także puszkę do której wrzucić można dowolnej wielkości darowiznę dla naszej Fundacji oraz pojemnik w którym można zostawić dary rzeczowe dla bezdomnych zwierząt. Więcej informacji o sklepie „Twój Pies” uzyskacie po kliknięciu w baner.

Digital Center Technologies swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku. Przez wiele lat firma konsekwentnie budowała pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiono pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zadowolenie Klientów jest dla Digital Center Technologies sprawą najważniejszą, dlatego też firma dokłada wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu zatrudnionych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Drukarnia Digital Center Technologies brała czynny udział w Kampanii Społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” bezpłatnie drukując plakaty, ulotki i inne materiały informacyjne dla naszej Fundacji.

Dążysz do perfekcji? Akceptujesz jedynie produkty najwyższej jakości? Doskonale trafiłeś. Cyfra7 oferuje to co nazywasz kwintesencją koloru i stylu. Wieloletnie doświadczenia w branży, połączone z kreatywnym i indywidualnym podejściem do każdej realizacji jest gwarancją niepowtarzalnej jakości. Swoim Klientom zapewniają kompleksową obsługę i pomoc. Kontrolują i realizują wszystkie fazy zlecenia, od pomysłu po druk. Każde zadanie traktują jak wyzwanie, zawsze robią wszystko by nie zawieść zaufania którym ich obdarzono. Specjalizują się w druku cyfrowym. Ich priorytetami są jakość i fachowość, dlatego też korzystają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów, stosując przy tym nowoczesne ale sprawdzone technologie. Dbając o stronę techniczną produktów nie zapominają o ich estetyce, nad którą czuwa zespół doświadczonych grafików. Dzięki temu grono zadowolonych Klientów wciąż rośnie.

Celem i ambicją firmy Infonetax jest dostarczanie nowoczesnych i innowacyjnych narzędzi wspomagających pracę doradców podatkowych i biur rachunkowych. Dzięki doświadczonemu zespołowi oraz koncentracji na potrzebach wynikających z rozwoju technologii tworzy jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne narzędzia informatyczne. Infonetax swoją ofertę wzbogaca również o wydawnictwa książkowe. Firma Infonetax jest także twórcą bezpłatnego programu rozliczeń PIT-OPP przeznaczonego dla Organizacji Pożytku Publicznego, dzięki któremu Darczyńcy w wyjątkowo prosty i łatwy sposób przekażą 1% podatku na rzecz wybranej Fundacji. Program PIT-OPP jest wysoce funkcjonalnym i prostym w użyciu narzędziem służącym do sporządzania rozliczeń rocznych zeznań podatkowych do Urzędu Skarbowego, co jest obowiązkiem każdego podatnika.

Café Szafé to bardzo kameralne i intrygujące miejsce, o którym niestety nie wszyscy wiedzą z racji jego lokalizacji. Przytulne wnętrze utrzymane jest w ciepłej tonacji, a uroku dodają mu cztery niebieskie szafy (stąd nazwa). Ponadto do jednej z tych szaf mogą wejść dwie osoby i zamknąć się w niej, albowiem w środku znajdują się dwa krzesła i stolik. Jeśli więc ktoś ma ochotę na odrobinę alienacji lub na stworzenie romantycznego nastroju, to gorąco polecamy. Pub z założenia jest galerią związaną ze środowiskiem krakowskiej ASP. Swoje prace prezentują tu zarówno jej studenci jak i absolwenci (zmiana wystawy co dwa tygodnie). Muzyka zawsze dostosowana jest do sytuacji i klientów. Warto przyjść tam na randkę lub na spotkanie z paczką znajomych. Nieobojętni na los bezdomnych zwierząt właściciele Café Szafé wraz z Fundacją Psi Los postanowili organizować tam cykliczne spotkania pod nazwą „Zwierzolubne Popołudnie w Café Szafé”. Więcej informacji otrzymacie po kliknięciu w baner.

Firma EuroPrint rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Na przestrzeni lat wypracowala standardy pozwalające na wytworzenie i uzyskanie produktów o bardzo wysokiej jakości. Duży park maszynowy oraz wykwalifikowana załoga pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Od początku swojej działalności postawiono sobie za cel służenie Klientom w realizacji najbardziej skomplikowanych zleceń poligraficznych, a wszystko po to aby odczuć satysfakcję z wykonanej pracy. Drukarnia EuroPrint brała czynny udział w Kampanii Społecznej „Prawdziwa przyjaźń jest za darmo” bezpłatnie drukując plakaty na potrzeby kampanii.

Nieobojętny na los bezdomnych i cierpiących zwierząt jest także Bank PEKAO S.A. który przyszedł naszej Fundacji z pomocą, udzielając znacznego upustu na obsługę terminala kart płatniczych, dzięki któremu będziemy mogli przyjmować wpłaty od darczyńców za pomocą kart kredytowych podczas różnego rodzaju imprez charytatywnych, akcji adopcyjnych i koncertów. Bank PEKAO S.A. postanowił także bezterminowo zrezygnować z comiesięcznej opłaty za prowadzenie naszego rachunku bankowego.

 

Wypożyczalnia samochodów „Abco” specjalizuje się w wynajmie samochodów dla klientów indywidualnych oraz biznesowych zarówno z kraju jak i z zagranicy. Centrala firmy mieści się w Krakowie, natomiast w największych miastach Polski Południowo – Wschodniej posiadamy swoich przedstawicieli. Dzięki czemu dostarczamy we wskazane miejsce każdy samochód znajdujący się aktualnie w naszej ofercie. Zgodnie z przyjętą strategią firmy w najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych przedstawicielstw.

FreecoNet to obecnie jeden z wiodących usługodawców telefonii internetowej w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza unikatowym, w skali światowej, cechom platformy VoIP. Oferuje bowiem darmowe rozmowy pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi na platformie numerami telefonów. Nie ma znaczenia od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane można dzwonić po najniższych stawkach na rynku za pośrednictwem usługi TelArena (skupia kilku niezależnych operatorów, rywalizujących o obsługę połączeń wychodzących).

Serdecznie podziękowania dla Pana Bartosza Podgórskiego (miłośnika zwierząt)  z Krakowa za udostępnienie nam sprzętu komputerowego, dzięki któremu możliwe będzie dalsze doskonalenie naszej strony internetowej.
BLASKTEX jest przodującym wytwórcą produktów o wysokiej widoczności. Firma przykłada szczególną wagę do poprawiania bezpieczeństwa na drodze. Według założeń Firmy jest bezpieczeństwo dzieci, pieszych, rowerzystów oraz wszelkich osób narażonych na ryzyko związane z ruchem drogowym. Firma zajmuje się produkcją elementów odblaskowych w szerokiej gamie kolorystycznej, takich jak: emblematy odblaskowe – znane również jako naszywki odblaskowe, zawieszki i naklejki odblaskowe (często określane jako światełka odblaskowe), opaski odblaskowe, kamizelki odblaskowe, taśmy i lamówki odblaskowe, znaki drogowe itp.