Nasi partnerzy

INTERIA.PL
jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych. Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl.

Radio Kraków Małopolska
Jesteśmy współorganizatorami i współtwórcami „Kliniki Zdrowego Chomika.” Audycja w całości poświęcona zwierzętom, ich problemom, powstała tak dawno, że już nawet nikt nie pamięta kiedy dokładnie to było. Legenda Radia Kraków głosi, że pierwsza emisja miała miejsce gdzieś w 2003 lub w 2004 roku. Nikt też nie pamięta skąd wzięła się jej nazwa i kto ją wymyślił. Początkową formułą audycji były pięcio, dziesięcio, a w końcu piętnastominutowe rozmowy ze słuchaczami. Od samego początku prowadzącym audycję był red. Grzegorz Bernasik, który wraz z lekarzem weterynarii Wojciechem Kujawskim odpowiadał na telefoniczne pytania słuchaczy. Z biegiem czasu audycja zdobywała coraz większą popularność, co bezpośrednio spowodowało wydłużenie czasu emisji i rozszerzenie formuły. Obecnie „Klinika Zdrowego Chomika” nadawana jest na żywo na antenie Radia Kraków, w każdą sobotę w godzinach od 9:00 do 10:00. Dzięki uprzejmości Radia Kraków osoby, które nie mogą wysłuchać audycji na żywo mogą odsłuchać ją na stronach internetowych Portalu Miłośników Zwierząt „Chwila dla Pupila”.

Międzynarodowa baza danych zaczipowanych zwierząt „SAFE-ANIMAL”
SAFE-ANIMAL jest członkiem Europetnet – Europejskiego Systemu Baz Danych z siedzibą w Brukseli i jest zarejestrowany w Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. To jedyna baza zwierząt, która bezpośrednio współpracuje z największymi miastami w Polsce, w których realizowane są programy czipowania psów (Warszawa, Poznań, Łódź, Bytom, Szczecin). Prowadzi największą i najbardziej aktualną bazę danych. Współpracuje z większością fundacji i schronisk dla bezdomnych zwierząt w Polsce, także z lekarzami weterynarii, którzy samodzielnie bądź z ramienia urzędu miasta przeprowadzają usługę czipowania zwierząt. Dzięki nawiązaniu stałej współpracy pomiędzy naszą Fundacją a SAFE-ANIMAL macie Państwo możliwość całkowicie bezpłatnie zarejestrować swojego pupila w największej ogólnopolskiej i międzynarodowej bazie danych zaczipowanych zwierząt. Więcej informacji znajdziecie Państwo <TUTAJ>

Portal zoologiczny dla właścicieli zwierząt domowych
ZOOLO to pierwszy w Polsce integrator firm i usług branży zoologicznej. Wszystko dla zwierzaków i ich właścicieli w jednym miejscu w sieci, od usług po hodowców i producentów wszelkiego typu produktów dla zwierząt, aż po pasaż handlowy z ofertami sklepów zoologicznych. Nasze rozwiązania są przeznaczone dla wszystkich właścicieli zwierzaków. Współpracujemy także z firmami z branży zoologicznej oraz z organizacjami charytatywnymi, które pomagają zwierzakom. ZOOLO to także niepowtarzalna szansa dla młodych biznesów (start-up), które potrzebują pomocy aby zaistnieć na rynku zoo i e-zoo ze swoimi usługami i produktami. Ale ZOOLO to nie tylko biznes i pieniądze. Uważamy, że brak duchowości i empatii w prowadzeniu firmy, prowadzi do patologii i wszelkiego zła. Zgodnie z zapisem w statucie naszej firmy, przeznaczamy część dochodów na cele dobroczyne. Bądź ZOOLO – Razem możemy ten świat uczynić trochę lepszym!