Schronisko dla Zwierząt w Pasłęku

01_burek

 

Zbiórkę wspiera

interia_logo_new
 

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej zbiórce karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 grudnia 2016 do 15 stycznia 2017 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska oraz przytuliska z województwa lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami ogłasza zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pasłęku przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!


.

schronisko_paslek

 

Schronisko Psi Raj w Pasłęku
14-400 Pasłęk, ul. Plac Grunwaldzki 8
tel. 531 689 126

 

Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt im. Św. Franciszka z Asyżu prowadzące schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pasłęku działa nieprzerwanie od 2008 roku. Powstało z inicjatywy ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt, którzy uratowali ponad 400 psów, bezdomnych, chorych, okaleczonych, porzuconych. Stowarzyszenie jest jedną z nielicznych grup, którzy jako inspektorzy ds. ochrony zwierząt podejmują interwencję tam, gdzie łamane jest prawo zwierząt. Często takie sprawy, mają swój finał w Sądzie. Schronisko „Psi Raj” ciągle się rozbudowuje, potrzeby stale rosną, a możliwości finansowe są ograniczone, samą miłością do zwierząt nie dadzą rady podołać takim wyzwaniom, dlatego też zwracają się o pomoc do ludzi, którym nie jest obojętny los porzuconych i okaleczonych zwierząt.

.


.

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pasłęku.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A.
Numer rachunku bankowego:

14 2490 0005 0000 4500 5927 8863

Tytuł wpłaty: Schronisko w Pasłęku

.


.
Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na zakup karmy dla zwierząt ze schroniska w Pasłęku

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy


.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

.


.
Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

paypal_

 


 

>>> Powrót na stronę główną akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”