Schronisko dla Zwierząt w Kłomnicach

01_burek

 

Zbiórkę wspiera

interia_logo_new

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej zbiórce karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 grudnia 2016 do 15 stycznia 2017 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska oraz przytuliska z województwa lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami ogłasza zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt „AS” w Kłomnicach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!


.

schronisko_jamrozowizna

 

Schronisko dla Zwierząt „As”
42-270 Kłomnice, Jamrozowizna 1
tel. 34 321 59 87

Schronisko AS w Jamrozowiźnie pod Kłomnicami powstało dziesięć lat temu w odpowiedzi na pękające w szwach schroniska w regionie. Również ono jest przepełnione, na 230 miejsc aktualnie przyjętych jest ponad 350 zwierząt. Każde z nich poszukuje prawdziwego domu i przyjaciela, który zaopiekuje się nim i będzie cieszyć się ze wszystkich wspólnych spacerów. Psy i koty są sterylizowane i szczepione, w miarę możliwości również znakowane elektronicznie (czipowane). W bieżącym roku, tylko i wyłącznie dzięki darczyńcom schronisko przeszło wiele prac remontowo-naprawczych jednak w dalszym ciągu jest to tylko malutka kropla w morzu potrzeb. Pracownicy starają się zapewnić podopiecznym jak najlepsze warunki jednak z uwagi na lokalizację przytuliska (z dala od miast, tereny mało zaludnione) i związaną z tym małą ilość wolontariuszy i darczyńców schronisko potrzebuje Państwa pilnej pomocy. Potrzebne są przede wszystkim karmy dla zwierząt, które z braku środków czasem dożywiane muszą być kaszą z chlebem oraz wolontariusze chętni do pomocy przy przeprowadzaniu adopcji i pracy ze zwierzakami.

.


.

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kłomnicach.

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A.
Numer rachunku bankowego:

14 2490 0005 0000 4500 5927 8863

Tytuł wpłaty: Schronisko w Kłomnicach

.


 

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

 

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na zakup karmy dla zwierząt ze schroniska w Kłomnicach

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy

 

.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

.


Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

paypal_

 


 

>>> Powrót na stronę główną akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”