Schronisko dla Zwierząt w Augustowie

01_burek

 

Zbiórkę wspiera

interia_logo_new

Interia oraz Fundacja Psi Los serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w ogólnopolskiej zbiórce karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt, która odbędzie się w dniach od 1 grudnia 2016 do 15 stycznia 2017 roku. W zbiórce biorą udział wybrane schroniska oraz przytuliska z województwa lubelskiego, małopolskiego, podlaskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego.

Zima zbliża się dużymi krokami, a wraz z nią bardzo trudny czas dla schroniskowych czworonogów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że zapotrzebowanie na karmę jest o wiele większe niż w sezonie letnim. Fundacja Psi Los, której jednym z głównych celów jest wspieranie placówek opiekujących się bezdomnymi zwierzętami ogłasza zbiórkę środków za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów.

Jeśli chcesz wesprzeć bezdomne zwierzaki bytujące w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Augustowie przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Burek otrzyma pełną michę karmy!


.

schronisko_sonieczkowo

 

Sonieczkowo – azyl psiaków szukających domu
16-300 Augustów, Żarnowo Pierwsze 9A
tel. 881 554 422

Sonieczkowo to nie schronisko to Azyl Psiaków Szukających domu. Działamy od jedenastu miesięcy. Założeniem schroniska jest pomaganie bezdomniakom, pomaganie i znajdowanie nowych kochających domków. Każdy psiak jest oznakowany elektronicznie (czipowany), szczepiony i sterylizowany (kastrowany). Zwierzęta karmione są mięsem (produktami pochodzenia zwierzęcego) oraz suchą i mokrą karmą. Mile witamy Wolontariat, a naszym podopiecznym odpowiednią opiekę zapewnia nasz gabinet weterynaryjny. Obecnie pod naszą opieką przebywa 170 psiaków z terenu siedmiu gmin. Dzięki pomocy fundacji i stowarzyszeń adoptujemy psiaki na terenie całego kraju i zapewniamy im transport. Naszych podopiecznych wysyłamy pod opiekę domów tymczasowych, które pomagają w dostosowaniu ich do życia. Nasi lokatorzy potrzebują waszej pomocy aby należycie spędzić czas póki nie znajdą swoich ludzi.

.


.

Osoby, które zechcą przyłączyć się do naszej zbiórki mogą przekazać dowolnej wielkości darowiznę na rachunek bankowy Fundacji Psi Los. Z pozyskanych w ten sposób środków zostanie zakupiona karma, którą następnie przekażemy schroniska dla bezdomnych zwierząt w Augustowie.

 

Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej
30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23

Alior Bank S.A.
Numer rachunku bankowego:

14 2490 0005 0000 4500 5927 8863

Tytuł wpłaty: Schronisko w Augustowie

.


 

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez Centrum Rozliczeniowe Dotpay. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem Dotpay prosimy skorzystać z poniższego formularza.

 

Wpłać darowiznę przeznaczoną w całości na zakup karmy dla zwierząt ze schroniska w Augustowie

Wpisz kwotę darowizny:

Za przekazaną darowiznę serdecznie dziękujemy

 

.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

 


 

Darowiznę można także przekazać za pomocą szybkich przelewów bankowych realizowanych przez PayPal. Aby przekazać darowiznę za pośrednictwem PayPal prosimy kliknąć w poniższy baner.

paypal_

 


 

>>> Powrót na stronę główną akcji „Burek sam nie poprosi o pomoc”